Fast Design & Fast Textile

 

 

Targi to wg. mnie impreza nie do zastąpienia, w niektórych branżach.
Po pierwsze możesz zrobić szybki research wielu firm czy marek, ich ofert, cen w stosunku do jakości ect. Dla projektanta-obowiązkowa forma zbierania informacji czy inspiracji. Fast Textile to pierwsze, zorganizowane przez PTAK FASHION CITY targi tekstylne, dodatków i maszyn krawieckich. PTAK stara się zdobyć opinię nowego, głównego centrum targowego w Polsce. Mocnym punktem są wykłady, na których można dowiedzieć się sporo z zakresu trendów modowych, innowacyjnych technologii w modzie, o technikach sprzedaży również w internecie, nowinkach technologicznych czy prawnym spojrzeniu na branżę tekstylną. Dzielą się tu swoją wiedzą min Jerzy Osika z Promedia, Marzanna Lesiakowska-Jabłońska z Viamoda, Lawmore, Pink Cigarette. Targi są na razie obszarowo niewielkie, ale widać potencjał. Poniżej krótki fotoreportaż o tym, co zobaczyłam i co mnie zainspirowało.
Firma Texagon na stoisku witała klientów takimi obrusami /i cukierkami:)/. Wniosek: muszą mieć świetną ofertę, bo myślą kreatywnie:)
TEXAGON

 

TEXAGON
Haftina pokazała, że z każdym hafciarskim tematem sobie poradzi…a takimi gadżetami poprawiają dodatkowo klientom humor /słodki ten misiak:)/
HAFTINA
HAFTINA

TESSUTO /tkaniny/ pokazało duży wybór kolorów i pomagało wyobrazić sobie, jak one będą wyglądały na ludzkiej sylwetce.

TESSUTO

 

TESSUTO
Promedia zawsze jest tam, gdzie powinna być. Tym razem oprócz naprawdę treściwych szkoleń, proponują najbardziej popularny na świecie system kolorystyczny PANTONE. Kiedyś można go było zdobyć tylko na targach zagranicznych, dziś u nich. Wiecie jaki mieli numer stoiska? 777-to się nazywa mieć chody:)
PROMEDIA
Jakie wieszaki mogłyby się podobać whiteconceptshirt? White of course.
Piękną kolekcję wieszaków pokazał Tomplast-świetna oferta.
TOMPLAST

…wieszak Super, …którego cena podawana jest w europejskiej walucie pokazała firma MarcTh. Designerska sukienka zasługuje na takiego…partnera:)

MarcTH
Chcesz zmienić shopconcept albo odświeżyć łazienkę tak, że oczy gościom wypaną na wierzch?
Myślę, że do wszelkich wnętrzarskich robót przyda ci się Apla. Firma raczej działa w obszarze  biznesowym, z łazienką żartowałam /a może nie?/. Mieli najbardziej wypasione designersko stoisko. Pokazano podświetlane ściany z wymiennymi nadrukami na tkaninie zakładanymi na ledowe kasetony oraz magnetyczne ściany, na które nakładasz tylko mniejsze lub większe elementy, oczywiście wymienne w razie potrzeby. I jeszcze jedno: najfajniejsze paznokcie na targach miała Pani z Apli-premia się należy za takie zaangażowanie!
APLA
APLA -wydruki na świetlną ścianę, do wyboru
APLA magnetyczna ściana i magnesy do wymiany
APLA marketing wie jak działać na podświadomość klientów-super:)

Były firmy z bardzo daleka, tu Brazylia, witamy. Agencja z Polski Perroux pokazała brazylijska kolekcję firmy Cataguases.

PERROUX

 

PERROUX

 

A za chwilę…znów odwiedzimy Ptak Fashion City.
18-20 lutego 2015 Ptak Fashion City
Na koniec linki do firm, które opisałam:
Pozdrawiam Beata

 

  4 comments for “Fast Design & Fast Textile

 1. Anonimowy
  24 stycznia 2015 at 08:30

  Te paznokcie rzeczywiście CUDNE 🙂 Świetny pomysł firmy TEXAGON na te obrusy 🙂

  Pozdrawiam,
  Ania 🙂

 2. 25 stycznia 2015 at 08:08

  Beatko ale chcialabym tam byc, chyba wolami by mnie stamtad nie wyciagnieto. Pozdrawiam serdecznie Beata

  • 25 stycznia 2015 at 19:13

   Niektóre firmy myślą naprawdę kreatywnie:) Pozdrawiam:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

This site uses cookies. Find out more about this site’s cookies.